RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


Veteranen pakken draad onwennig op

Geplaatst op: 04-03-2013 - 634 keer gelezen

Niet gek na 3 maanden precies geen bal meer te hebben aangeraakt. De omstandigheden zijn goed al klagen de trouwe supporters dat het toch nog erg koud is. Het spel is vandaag ook niet hartverwarmend om hier wat aan te doen. En het veld, ja dat heeft na een winterperiode meer weg van knollenveld.

Met de 0-8 overwinning in Eind nog in gedachte beginnen de groenwitten met de bedoeling dit recht te zetten. Een paar nieuwe gezichten in hun team zijn duidelijk een aanwinst. De aanval vanaf de aftrap levert al gelijk een doelpunt op na slecht wegwerken onzerzijds en een bekeken boogbal. 0-1; ”Hallo. Zijn we wakker?”.  Ja, langzaam komen we in het spel en de kansen komen vanzelf. Vrij snel buigen we de achterstand via Dan en Ruud om in een 2-1 voorsprong. Bij ons maakt Peter zijn rentree en is tevreden over het gespeelde gedeelte van de eerste helft. Wielrenner Bart wordt ook vroegtijdig vervangen na lichte klachten.

Joost is na de trainingen hardlopen niet meer houden maar met een bal aan de voeten is het toch lastiger. De tegenstanders stellen zich hier zoveel mogelijk op in en hebben steeds minstens twee man achter de hand om hem af te stoppen. Eindse Boys heeft ook enkele goede kansen om aansluiting te behouden maar weet deze niet te benutten. Joost brengt voor rust duidelijkheid en kan twee maal doorbreken en zelf afronden.  Met een 4-1 voorsprong mogen we ons even gaan warmen.  

De tweede helft staat in het teken van de gemiste kansen. In alle soorten en maten en niet alleen door het ongelijke veld. Joost en Herman testen van dichtbij het zelfde zijnet en de keeper redt onbewust verschillende pogingen. Onze genadeloze afmaker Rich staat buitenspel als hij wel de bal over de lijn krijgt. Voor Eindse Boys is het steeds meer een slijtageslag. Ook zij moesten in de eerste helft al enkele wissels toepassen maar nu ligt er geregeld iemand op de koude grasmat. Verstapt, opspelende oude blessures, ouderdom, zelfs de keeper moet voor kramp behandeld worden. Als het spel hervat wordt en hij zich nog aan de paal moet vasthouden, profiteert Dan door gemeen in de andere hoek binnen te schieten. Achterin kennen we weinig problemen. De gevaarlijkste tegenstander redt het bijna alleen tegen onze gehele achterhoede maar faalt nog in de afwerking. We krijgen steeds meer ruimte en kansen maar weten het net maar niet vinden. Illustratief is de prachtige solo van Herman langs 4-5 man tot in het 5 meter gebied en dan nog over het doel mikken. Een afstandsschot van Joost wordt door de keeper onderschat en dat betekent nog een gelukkige 6-1. De spits van de tegenstander is vasthoudend en kan een mooie solo afsluiten met een fraaie treffer. Inmiddels is het al bijna donker op veld 3 en besluit Uwe iets eerder af te fluiten. Eindstand 6-2.

Opstelling: Stefan, Gerard, John, Fred, Peter, Bas, Ruud, Roger, Joost, Dan, Herman
Reserve: Maurice, Rich, Jan en Coen.
Scheidsrechter: Uwe
Assistent-scheidsrechter: Pascal.