RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


ONDO Dames - RKSVN Dames 3-1 (2-0)

Geplaatst op: 02-04-2012 - 746 keer gelezen

Vandaag naar Heusden-Asten,naar ONDO. Voor ons een totaal nieuwe tegenstander. We wisten niet wat ons te wachten stond,NU WEL.

In het begin was alles RKSVN wat de klok sloeg,de tegenstander werd helemaal op eigen helft vast gezet,waarbij we zelfs een grote kans hadden om een doelpunt te maken,maar dat gebeurde helaas niet.De tegenstander speelde op z’n Brabants,veel inzet en veel wat door de scheidsrechter getollereerd werd.Voor RKSVN werd het na 20 min .nog moeilijker, een doelpunt gemaakt door ONDO  dat zomaar uit de lucht viel,het was de eerste keer dat ze bij RKSVN voor het doel kwamen en direct scoorde 1-0.

De schrik sloeg ons om het hart,hier hadden we helemaal niet op gerekend. Dat kon je in het verloop van de 1e helft wel zien.We zijn niet gewend om zo ten strijde te trekken,we moesten ons met hand en tand verzetten,hetgeen we ook wel deden.Toch scoorde de thuisclub ONDO nog een keer de ruststand werd op 2-0 bepaald.

Onder de rust konden we bekomen van de schrik en met een andere opstelling gingen we de 2e helft in,Ook nu voerde rugby de overhand waar scheidsrechter niet tegen optrad,het was vaak meer de man spelen dan de bal,jammer maar het zij zo.

Ondo nam in het begin van de 2e helft met nog een doelpunt een 3-0 voorsprong,alvorens we door Mieke een tegendoelpunt konden maken.Helaas zat er niet meer in,in deze wedstrijd.

Een nederlaag op punten zullen we maar zeggen. Nu wachten tot 22 April alvorens we weer aan de beurt zijn.