RKSVN App


Wil jij als eerste op de hoogte zijn van het nieuws rondom RKSVN? Download dan nu de RKSVN app!


De dag van conclusies

Geplaatst op: 16-03-2025 - 136 keer gelezen

Het is weer zondag, zeker weer zonnig, maar wel nog koud. We beginnen de ochtend met een motiverend spraakbericht van Lou♡. Tijdens het omkleden worden de zaterdagavonden/nachten besproken. Lindsey is in elk geval blij dat ze twee jongens heeft. Ook zingen we het clublied van Eindse boys; Eindse boys, oh Eindse boys mien clubke. Renee mag vandaag in de goal; tijdens de warming-up krijgt ze les in springen. Nina, met haar goede balgevoel, mag haar ingooien. Om 10 uur start de wedstrijd.

Helaas weet Eindse Boys al binnen een minuut te scoren. Dit kwam zeker niet door de springtechniek van Renee. Yara wordt nat in de dug-out, maar niet op de manier waarop ze dat zou willen. De eerste kans van Neer is voor Roos R.: een mooi schot op goal, maar helaas net naast. Daarna weer een kans voor Eindse Boys, maar ook deze gaat naast. De bal is veel op de eigen helft van onze Neerse dames, maar echt grote kansen zijn er nog niet voor Eindse Boys. Gelukkig komt Yara op deze ochtend tot de conclusie dat haar leven een puinhoop is sinds ze bij de dames voetbalt. Iemand suggesties over hoe Yara haar leven kan opruimen? We horen het graag.

Beans in actie, helaas een halte te ver. Nina speelt even verpleegkundige bij Rianne en mist enkele minuten van de wedstrijd, maar er is niks spannends gebeurd. Beans in actie 2.0: wat een schot op goal, maar ook deze gaat net over. Een corner voor Eindse Boys, maar Renee heeft hem klemvast. Er gebeurt van alles op het veld, maar er zijn geen grote kansen voor de dames of Eindse Boys. Het eerste schot op goal is weer voor Eindse Boys, maar ook deze weet Renee eruit te houden. Langs de lijn bevestigt Pien dat Demi geen deo nodig heeft. ### RUST.

We hebben iets met de eerste minuten deze wedstrijd. Ook in de tweede helft scoort Eindse Boys binnen een minuut: 2-0. Daarna gaat het weer wat gelijk op, maar toch weet Eindse Boys ook de 3-0 te maken. Een klungelige goal, maar een goal is een goal. Een 4-0 weet Renee te voorkomen met twee keurige reddingen achter elkaar. Senna twijfelt nog over een carrièreswitch naar turnen en maakt een mooie koprol. We geven haar een 8. Volgens Pien is Senna net een kat; die heeft 80 levens voordat ze echt omvalt. Sven denkt ondertussen dat hij aan het vlaggen is bij Formule 1. Langs de lijn is de nieuwe conclusie dat je na je 30ste en voor je 20ste niet warm hoeft te lopen... We zullen naast deze onzin ook nog even over de wedstrijd praten, want Eindse Boys kan de 4-0 toch maken. De bal rolt zo onder Renee door, maar het lag weer niet aan het springen. ###

Volgende conclusie Josien bespreekt al haar hobby’s en lievelingskleuren met haar tegenstander. De volgende keer zal ze haar tong uitsteken. Ondertussen schiet Beans nog een keer op goal, maar in de handjes van de keepster. We mogen vandaag in onze handjes klappen voor onze achterhoede: Rianne, Lindsey, Lisan en Roos T. weten veel kansen van Eindse Boys tegen te houden. Eindelijk mag de goaltune aan, want Beans weet eindelijk de 4-1 te maken! Helaas wordt die snel weer afgestraft met een 5-1 door Eindse Boys, maar de goaltune is geweest, dus Nina is blij. Goede conclusie van Demi: vijf minuten is minder dan tien minuten. De volgende kans is van de combinatie Senna en Roos R., maar ook deze wordt door de keepster gevangen.

Dan klinkt het eindsignaal en is de wedstrijd afgelopen. We geven vandaag de punten aan Eindse Boys, maar dat komt omdat we de spierzalf mochten lenen. Als beloning mochten zij de winst. We maken ons op voor volgende week tegen SV Someren VR4!